KONST / Litografier / Litografier 8225146
nr 822 5146
Litografier
10 st, Damer, 1800-tal,
Kondition: skadad
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 april 2013
kl 19:41:52
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
350 kr
400 kr
600 kr